خبر فوری

ثبت نام آموزش حفظ مجازی قرآن کریم (ویژه خواهران)

 

  • قرآن کریم در برگیرنده هدایت و سعادت انسان در دنیا و اخرت می باشد و در تمام مراحل زندگی رهبر و راهنمای انسان به سوی کمال است این قرآن به راهی هدایت میکند که مستقیم ترین راه هاست … کسانی که با قرآن مأنوسند به کمک قرآن حق را از باطل تشخیص می دهند .

  • قران کریم ،انسان را به زندگی کردن با معیارهای و ارزش های انسانی واسلام دعوت می کند. بنابراین لازم است شرایطی مساعد فراهم شود تا همگان بتوانند ارتباط مستمر با آیات الهی داشته باشند. حفظ قرآن و به دنبال آن مرور آیات انس دائمی باقرآن ایجاد می کند وزمینه را برای هدف غایی زندگی با قرآن فراهم می کند.

  • ثانیًا با عنایت به تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نسبت به تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم و درک این ضرورت از سوی مسئولان و مربیان پردیس خواهران مهدقرآن وعترت شهرستان میاندوآب و بر اساس سال ها تجربه آموزشی در زمینه حفظ قرآن کریم تصمیم گرفته ایم این دوره جدید را با آموزش تلفنی و با بهره مندی از فناوری اطلاعات واز طریق امکانات دیداری و شنیداری برگزار کنیم لذا در این بستر مناسب و فراگیر، محدودیت های سنی، زمانی ، جغرافیایی و حضور در کلاس از بین می رود وامکان بهره مندی از آیات قرآن کریم برای هرفرد در هر شرایطی میسر می شود.

 

 

شرایط و تعهدنامه

1. قرآن‌آموزان می‌بایست تمامی مشخصات درخواستی رابه صورت صحیح تکمیل کنند.
2. برنامه دوره ها طوری طرح ریزی شده که قرآن آموز بنابه انتخاب خود وبرحسب میزان محفوظات 4،8 ویا 12 جلسه ( هرجلسه حدودا 15 دقیقه) در ماه درکلاس شرکت می کند . هرحافظ به ازای 4 جلسه، 1 جلسه فرصت مرخصی دارد که بااطلاع قبلی مرخصی انجام گرفته وجلسه جایگزین باهماهنگی مربی صورت می گیرد.عدم پاسخگویی در هرجلسه غیبت محسوب شده وشهریه آن جلسه اخذ میگردد.
3. هزینه ماهانه طرح حفظ مجازی به این صورت می باشد:
نوع طرح شهریه پرداختی
یک جلسه در هفته 100000ریال
دو جلسه در هفته 150000ریال
سه جلسه در هفته 200000ریال
4. قرآن آموز پایان هر جزء می تواند در امتحان همان جزء شرکت کند و درصورت قبولی، مدرک همان جزء با پرداخت هزینه های مربوطه برای او پست می شود.
5. قرآن آموز شرعا موظف است در زمان پاسخ دهی سوالات استاد به مصحف شریف نگاه نکند.
6. قرآن‌آموزان موظف‌اند، هر هفته رأس زمان تعییین شده در مکانی آرام و ساکت حضور داشته و پاسخگوی سوالات کارشناسان مرکز باشد.
7. قرآن‌آموز می‌بایست، ادب و احترام متعارف را در صحبت با کارشناسان مرکز رعایت نموده و از طرح مسائل غیر مرتبط به شدت پرهیز نماید.
8. پس از ثبت نام شما در لیست انتظار قرار میگیرد. اگر تا 10 روز کاری با شما تماس گرفته نشد از شماره تلفن زیر پیگیری نمایید:
04445223960
بامعرفی دوستان خودبه ما دراشاعه فرهنگ قرانی سهیم باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.