خبر فوری

ثبت نام دومین دوره تکنولوژی تولید محتوای آموزشی – ویژه مربیان، دبیران و اساتید محترم

 

معلمان تحول‌خواه، پژوهنده، به روز و حرفه‌ای! فرصت بی بدیل شرکت در دوره تکنولوژی تولید محتوای آموزشی و پرورشی را از دست نمی‌دهند.

پیش از سال تحصیلی جدید که در شرایط فراگیری کرونا آغاز خواهد شد؛ یک معلم پیشتاز باید ابزار دانش و مهارت خود را به گونه‌ای تقویت کند که تهدید موجود را تبدیل به فرصت کند و خود را برای دوران پسا کرونا آماده کند. این دوره شامل آموزش مهارت های تکنولوژی لازم برای تولید محتوای الکترونیکی و کلاس های مجازی است که برای یک معلم ضروری می باشد.

دوره به صورت مجازی و آنلاین در بستر اسکای‌روم از روز شنبه یک شهریور الی 11 شهریور از ساعت 16:30 الی 18:30 برگزار خواهد شد.

*تبصره: مدارسی که تمایل به برگزاری دوره به صورت حضوری – کارگاهی را دارند با روابط عمومی مهد قرآن با شماره تماس 45221150 – 044 هماهنگی‌های لازم را انجام دهند. لازم به ذکر است که دوره‌های حضوری – کارگاهی در شیفت قبل از ظهر برگزار خواهد شد.

توجه: در پایان دوره، با لحاظ حضور فعال و ارسال فعالیت‌ها، گواهی پایان دوره از طرف موسسه مهد قرآن و عترت میاندوآب  صادر خواهد شد.

نگاهی اجمالی به دوره اول تکنولوژی تولید محتوای آموزشی:

6 نظرات

 1. فریبا پرویز

  با سلام اگر امکان دارد یک تایم از کلاس ها بعداز ظهر باشه چون طرف صبح در مدرسه هستیم از اول شهریور

  • مهد قرآن

   سلام علیکم
   آموزش بصورت مجازی و در زمان ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰ بعد از ظهر هستش. و فقط رفع اشکال در شیفت صبح صرفا با ظرفیت محدود برای کسانی است که رزرو خواهند کرد. به زودی لینک رزرو در سایت قرار خواهد گرفت و اطلاع رسانی خواهد شد

 2. ام البنین بیرامی

  ممنون از زحمات شما بزرگواران

 3. ﺑﺎﺳﻼﻡ ﻟﻂﻔﺎ ﺩﻭﺭﻩ ي ﺳﻮﻡ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺑﺮﮔﺰاﺭ ﻛﻨﻴﺪ ﻣﺎ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻴﻢ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﻛﻨﻴﻢ.ﺑﺎﺗﺸﻜﺮ

 4. با سلام
  امکان تمدید دوره وجود ندارد؟متاسفانه کمی دیر متوجه شدیم لطفا در صورت امکان تمدید بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.